Lütfen Üye Girişi yapınız..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

21. sezon 1 yarış Hockenheim gp si için izlenecek stratejiler

YazarMesaj
Mustafa Tural

MesajKonu: 21. sezon 1 yarış Hockenheim gp si için izlenecek stratejiler   Cuma Tem. 23, 2010 10:44 am

Rookie grup için medium 2 pit ve 15 15 40 0 risklerle ilk yarışa çıkılmalı ve sezon başında kısa süre içinde çin malı 1 2 ve 3 level parçalardan çabucak kurtulunmalıdır.

Amatör gruplar için yeni çıkanlar hard tek pit 0 risk stratejisi ise yarayacak stratejilerden biridir.GRupdan çıkmak için mücadele edecek arkadaşlar için medium 2 pit 10 10 25 risklerle sezona başlanabilinir.

3 takımımızada yeni sezonda başarılar dilerim , hepinize kolay gelsin.
Kullanıcı profilini gör
ZaferDerelioğlu

MesajKonu: Geri: 21. sezon 1 yarış Hockenheim gp si için izlenecek stratejiler   Cuma Tem. 23, 2010 12:01 pm

Mustafa ben Hard 10 10 20 0 düşünmüştüm bu riskle kaldırır sanıyorum hesaplarıma göre birde medium 2 pit avantaj getirirmi lastik farkının az olduğunu düünürsek.
Kullanıcı profilini gör
Mustafa Tural

MesajKonu: Geri: 21. sezon 1 yarış Hockenheim gp si için izlenecek stratejiler   Cuma Tem. 23, 2010 5:13 pm

ZaferDerelioğlu demiş ki:
Mustafa ben Hard 10 10 20 0 düşünmüştüm bu riskle kaldırır sanıyorum hesaplarıma göre birde medium 2 pit avantaj getirirmi lastik farkının az olduğunu düünürsek.

Hardların ömrü yaklaşık olarak 170 - 175 km 0 riskle 20 ct riski ile atılacak bad lap lar olacakdır ancak mediumlar 140 km civarı alacağın her türlü riski kaldırırlar ve bad atmazlar.
Kullanıcı profilini gör

21. sezon 1 yarış Hockenheim gp si için izlenecek stratejiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DİSS yarışması
» LoCaL – Çekingen Fırtına